Dojazd - Sarata w necie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

 
 
 

Dojazd metrem jest bardzo prosty. Wysiądź na stacji Natolin. Na peronie cofnij się w kierunku śródmiescia wejdź po szerokich schodach, za bramką biletową skręć w prawo, nastepnie za automatami biletowymi skręć w lewo i wyjdź schodami na ulicę. Koło przejscia dla pieszych pójdź w prawo między blokami. Po prawej stronie będziesz miał zakład fryzjerski, po lewej garmażerkę. Zobaczysz domki szeregowe. Trzeba tylko dostać się do nich od frontu.

Samochodem ze Śródmieścia prawdopodobnie bedziesz jechał Aleją Komisji Edukacji Narodowej. To główna dwupasmowa arteria przecinająca cały Ursynów. Miniesz kilka skrzyzowań ze światłami i trafisz na jedyne na Alei rondo. Skręć w lewo (trzeci wyjazd). Za jakieś 200 metrów skręć w prawo. Jedź około 300 metrów, przetnij skrzyżowanie i za apteką między budynkami 7 i 11 wjedź w uliczkę osiedlową. Po 100 metrach zobaczysz domki szeregowe. Skręć w lewo i dojedź prawie do końca.

Jeżeli wybierzesz się piechotą, autobusem, rowerem, motolotnią, lub na spadochronie - wydrukuj sobie plan, albo wprowadź współrzędne GPS: N
52.14285, E 21.0566. Zapraszamy.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego